top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Системи кріплень для сонячних електростанцій

При облаштуванні сонячних електростанцій не обійтися без спеціальних кріпильних елементів. Якість і надійність кріплень багато в чому впливають на ефективність функціонування СЕС в цілому, тому слід серйозно і відповідально підійти до вибору системи кріплення для сонячних панелей і монтажу обладнання. Використання кріпильних комплектів дозволяє полегшити монтаж і забезпечити ефективну вентиляцію задньої поверхні модулів, що сприяє зниженню температури панелей, продовжує термін їх служби і збільшує видавану потужність в жаркий період року.

З яких елементів складається система кріплення?

Щоб знизити загальну вагу встановлюваних модулів, кріплення для сонячних панелей і батарей виконуються з легких металевих сплавів (зазвичай анодований алюміній). Також дані матеріали не схильні до негативного впливу атмосферних опадів, тому їх можна сміливо розміщувати під відкритим небом.

Найчастіше система кріплення СЕС складається з таких елементів:

 • каркаса, для складання якого використовуються напрямні профілі;
 • кронштейнів, які дозволяють кріпити каркас до окремих стійок, покрівлі або стін будівель;
 • різноманітних фіксаторів (рамкових або безрамкових) сонячних панелей;
 • клем, що використовуються для облаштування заземлення;
 • елементів масштабування каркаса.

У разі безкаркасного монтажу використовуються спеціалізовані посилені кріплення, які часто виготовляються з нержавіючої сталі. При установці сонячних панелей на даху і на стіни будинку можуть додатково використовуватися елементи, що дозволяють регулювати кут нахилу модулів, що гарантує оптимальність розташування щодо місцезнаходження Сонця.

Вибір кріпильних систем для СЕС

В інтернет-магазині 220 VOLT можна замовити готовий комплект кріпильних деталей або купувати кріплення поелементно. У першому випадку вдається істотно заощадити, а в другому — облаштовувати сонячну електростанцію з точними габаритами і характеристиками, необхідними для електропостачання конкретних будинків або інших об'єктів. Використовуючи системи кріплення, можна облаштовувати сонячні електростанції на плоских оцинкованих дахах або спорудах з металочерепиці, на покрівлях з гнучкого гідроізоляційного матеріалу (наприклад, шинглас), з ондуліна, шиферу або профнастилу.

Вибирати систему кріплення для сонячних панелей, потрібно враховувати максимальні значення вітрових і снігових навантажень, які характерні для конкретного регіону і місцевості.