top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
    Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Опалювальне обладнання

КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Кліматичне обладнання - прилади і системи для підтримки на певному рівні показників мікроклімату (температури, вологості, швидкості руху та інших параметрів повітря) в закритих приміщеннях.

Теплові гармати

Це потужні і високопродуктивні пристрої для вентиляції, сушки і обігріву повітря в приміщенні (за кілька хвилин можуть нагріти великі території). Принцип роботи: за допомогою вентилятора повітря проганяється через нагрівальний елемент, після чого рівномірно розпорошується по кімнаті. Було:

електричний - встановлюються при наявності електромережі. Переваги: мобільні і зручні в експлуатації, не вимагають обслуговування і забезпечення паливом, відрізняються високою надійністю і екологічність. Недоліки: невисока потужність, в основному для побутового використання, дорогі в експлуатації (споживають багато електрики).

дизельний - потужні агрегати, що працюють на дизельному паливі. Використовуються для обігріву великих площ. Характеризуються невисокою витратою палива, високим ККД, недолік: потрібно забезпечити відведення вихлопних газів.

газовий - найекономічніші, працюють від природного або балонного газу, паливо згорає без відходів, тому немає шкідливих викидів. Мають високий ККД, допускаються до установки в місцях великого скупчення людей. Мінуси: потрібно провітрювати приміщення (вигорає кисень), постійно перевіряти справність редуктора, проводити атестацію балона.

Теплові завіси

Прилади, покликані розділяти кілька повітряних зон, що мають різну температуру щільним потоком повітря. Встановлюються в місцях підвищеного руху людей або транспортних засобів (по обох сторонах дверних і прорізів, воріт і т.д.). Сприяють зниженню теплових втрат до 80%, відповідно-економії електроенергії.

Тепловентилятори

Невеликі електроприлади з нагрівальним елементом, що забезпечують нагрів і вентиляцію повітря. За потужністю і швидкості обігріву поступаються тепловим гарматам. За типом установки бувають: переносні (компактні і малопотужні) і стаціонарні (монтуються в необхідному місці – на стіні, стелі, над дверима).

За типом нагрівального елементу: з металевою спіраллю (менше коштують, але сильно сушать повітря) і керамічною пластиною (дорожче, але не спалюють кисень. Для обігріву площі 10 м2 потрібно модель потужністю 1 кВт.

Опалювальний котел

Основний елемент системи опалення, призначений для нагріву циркулюючого теплоносія. Його установка знижує витрати на обігрів приміщення. Залежно від типу палива розрізняють:

газовий - працюють на газу, найбільш поширені. Переваги: простота в експлуатації, дешеве паливо, високий ККД, розраховані на обігрів великих приміщень. Недоліки: дозвіл на установку, особливості монтажу (організація димоходу), приміщення повинно провітрюватися (приплив кисню).

електричний - функціонують від електрики. Плюси: не потрібно чистка і регулярне техобслуговування, простота монтажу, невисока вартість, тиха робота, компактні габарити і невелика вага, відсутність викидів. Мінуси: підходять для систем опалення в невеликих будівлях, дорожче собівартість тепла (велика витрата електроенергії), мають низький ККД, вимагають окремої електропроводки.

твердопаливний - нагрівають теплоносій за рахунок спалювання твердого палива (дров, вугілля, брикетів або пелет). Переваги: невисока вартість і доступність і палива. Недоліки: не працюють в автоматичному режимі (вимагають постійного завантаження пального матеріалу).

конденсаційний - використовують приховану теплоту продуктів згоряння. Сильні сторони: висока ефективність, безшумність, екологічність (паливо повністю згорає), високий ККД, економічність (на 15% в порівнянні з газовими). Недоліки: висока ціна.