top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
    Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
    Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  • Нд: вихідний

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Додаткове обладнання до модульної техніки

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОДУЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

 

Використовувати додаткове електрообладнання до модульної техніки, а саме незалежні расцепители, Додаткові блок-контакти і расцепители максимального/мінімального напруги необхідно з метою значного збільшення сфери застосування зазначених захисних комутаційних апаратів в схемах віддаленого управління. В результаті впровадження подібних модулів істотно розширюються експлуатаційні можливості систем автоматизації та диспетчеризації виробничо-технологічних процесів, що характеризуються частою комутацією номінальних струмів (від 6 до 30 разів/добу). Для їх установки в автоматичних вимикачах зазвичай передбачені спеціальні технологічні ніші, розташовані зліва і праворуч від важеля автомата. Після монтажу дані пристрої за допомогою штифтів входять в зчеплення з рукояткою управління і расцепителем автоматичного вимикача.

Додаткові контакти сигнального типу являють собою пристрої, основне призначення яких-це індикація робочого стану автоматичних вимикачів, а також комутація (включення/відключення) допоміжних приладів і пристроїв в ланцюгах сигналізації та управління. При ручному відключенні автомата перекомутація сигнального контакту здійснюється натисканням на кнопку, вмонтовану в лицьову панель. Аварійні контакти або як їх ще називають блок-контакти використовуються для сигналізації стану вимикача, а точніше механізму його взводу. Перемикання даних пристроїв відбувається тільки в разі спрацьовування автомата від короткого замикання або перевантаження. Іноді зазначені прилади виконуються у вигляді датчиків звукової або світлової сигналізації, виведених на розподільний щит, шафа або пульт центрального управління. Допускається послідовне розміщення блок-контактів, але не більше двох в ряд.

Не менш важливим компонентом автоматичного вимикача є розчіплювач - це пристрій, що відповідає за контроль заданого параметра захищається ланцюга і здійснює дистанційне відключення автомата при виході його значень за встановлені межі. Найбільш популярними є моделі наступних типів:

  • електромагнітні, що являють пристроями захисту від короткого замикання;
  • теплові, що оберігають від надмірних перевантажень;
  • напівпровідникові, що характеризуються простотою і зручністю настройки, а також високою стабільністю параметрів аварійного спрацьовування;
  • комбінований.

Незалежні расцепители являють собою електромагнітні прилади, що живляться від джерела постійного струму і відключають автомат при подачі напруги на їх обмотку. Вони можуть виконуватися як з тимчасовою затримкою, так і без неї. Також існують пристрої максимального і мінімального напруги, комутуючі висновки вимикача при підвищеному і зниженому значенні даного параметра відповідно. В результаті спрацьовування вони блокують Автоматичний вимикач до повного відновлення напруги (його номінальних показників).

Наша компанія завжди рада Вам допомогти вибрати і купити додаткові пристрої до модульної техніки, широкий асортимент яких представлений на сайті. Уточнити технічні характеристики, а також всі подробиці придбання товару можна у фахівців компанії, відправивши запит на електронну скриньку, або зателефонувавши за вказаними контактами.