top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
    Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Насоси для водовідведення

НАСОСИ ДЛЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 

Сьогодні очищення і відведення стічних вод являє собою невід'ємну частину побутової діяльності людини, особливо в приватному секторі і комунальних міських службах. На даний момент насоси для водовідведення активно використовуються в дренажних і каналізаційних системах, досить ефективно справляючись з видаленням продуктів життєдіяльності людини і атмосферними опадами (дощем, снігом, стічними водами, весняними паводками і т.д.). Крім побутової сфери вони застосовуються в підземному і висотному будівництві, гірничій справі, будівництві тунелів, каналів і шахт, а також промисловій сфері. Дані прилади в залежності від області використання і технічних особливостей поділяються на дренажні і фекальні моделі. Принципова відмінність між ними виражається в їх здатності працювати з рідинами, що характеризуються різним вмістом волокнистих і твердих включень (зола, пісок, бруд, абразивні частинки і т.д.).

Фекальні насоси використовуються для відведення каналізаційних стоків і рідин з твердими частинками розміром до 5 см в діаметрі. Для перекачування рідин з більшими елементами потрібно модель з вбудованим ріжучим механізмом для їх подрібнення. Також дуже часто дані пристрої необхідні для підняття стоків від туалету і мийного обладнання на необхідний рівень для реалізації самопливної каналізації. Подібна ситуація може виникнути в разі розташування мийки або санвузла, від яких потрібно відвести рідину, нижче рівня магістральної каналізації, наприклад, в підвальному приміщенні. Однак, якщо Каналізаційні насоси виходять з ладу, то можлива ситуація зі зворотним ходом стоків, тому для запобігання таких ситуацій необхідно вибирати якісне обладнання, що характеризується надійною і бездоганною роботою зворотних клапанів. Залежно від особливостей конструкції вони поділяються на зовнішні (передбачають розміщення в колодязі тільки забірного патрубка), Занурювальні (повністю встановлюються на дні резервуара) і напівзагружні моделі, які оснащуються спеціальними поплавками і занурюються в стоки тільки своєю нижньою частиною.

Дренажні насоси застосовуються для відкачування чистих і забруднених рідин з котлованів, басейнів, колодязів і навіть водойм. Компактні розміри, простота в експлуатації, а також багатофункціональність сприяють не тільки великий популяризації даних технічних засобів у різних сферах побутової та професійної діяльності людини, але і розташовують до кількох варіантів їх установки – стаціонарної (для постійної роботи), або переносний (короткочасних робіт – періодичного поливу, зрошення ділянки тощо). Грязьові насоси допускають максимальний розмір частинок в перекачується рідини в діапазоні 3-12 мм.деякі моделі дозволяють осушити повністю затоплені приміщення до рівня 3 мм від поверхні підлоги. Для автоматизації роботи в них застосовуються вбудовані поплавкові вимикачі. Наш інтернет-магазин допоможе вам купити насоси для водовідведення за найбільш доступною і вигідною ціною, які є дуже практичним і вигідним рішенням для позбавлення від непотрібних стічних вод і відходів каналізацій, а також завжди припадають для виконання господарських робіт в своєму будинку і при догляді за присадибною ділянкою.