top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
    Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Насоси для водопостачання

Насоси для систем водопостачання та опалення

Водопостачання включає забір води із заданої глибини, підняття її на потрібний рівень, створення необхідного тиску у водопроводі і розподіл рідини між кінцевими споживачами. Рух і натиск води на всіх етапах забезпечують насоси. Залежно від джерела вологи і геометрії трубопроводів використовуються пристрої різного конструктивного виконання. У магазині 220 Volt представлені сотні моделей насосів для водопостачання та систем опалення.

 

Поверхневі насоси

Поверхневі насоси розташовуються над водою і служать для підняття водної маси з глибини не більше 10 метрів. Вони застосовуються для подачі переважно чистої рідини. Серед моделей поверхневих пристроїв превалюють відцентрові електронасоси з різною кількістю ступенів-робочих коліс з лопатями на одному валу. Залежно від конкретного завдання водопостачання вибирають:

  • вихрові насоси - створюють великий напір при малому обсязі води, використовуються для подачі і підтримки тиску в системах водопостачання і при зрошенні;
  • самовсмоктуючі насоси - пропускають рідину з великою кількістю повітря або газів, розраховані на безперебійну роботу, є ідеальним варіантом при видобутку води на заміських ділянках або для поливу;
  • насоси з нормальним всмоктуванням - підвищують тиск в контурі водопостачання, вимагають заповнення водою, що реалізується за допомогою зворотного клапана і заглушки.

 

Свердловинні насоси

Насоси для свердловин, або глибинні, необхідні для добування води з свердловин, що досягають водоносних шарів грунту. Багатоступінчасті заглибні пристрої виконані в єдиному циліндричному корпусі. Двигун розташований внизу, ступені-вгорі, забір води відбувається в центрі циліндра. Для охолодження використовується прокачується рідина. Це обладнання зі складною герметичною збіркою. Працює на глибині близько 20 м в свердловині або в обсадній трубі відповідного розміру.

 

Колодязні насоси

Відносяться до занурювальних і мають моноблочну компоновку. Оптимізовані для забору води з колодязів різних діаметрів. Встановлюються на віброгасильні підставки на дні резервуара.

 

Циркуляційна помпа

Застосовуються для циркуляції води або іншого рідкого теплоносія в замкнутих контурах опалювальних систем. Використовуються для облаштування теплої підлоги.

 

Насосна станция

Комплекс в єдиному корпусі з насосного агрегату, гідроакумулятора і реле. Пристрій служить для підтримки тиску при нестабільному напорі. При необхідності вода подається в водопровід з бака під тиском стисненого повітря.

У каталозі 220 Volt ви можете вибрати насос, насосну станцію або гідроакумулятор.