top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Масло

0 товарів

Класифікація та особливості експлуатації масла 
 

Моторне масло для поршневих двигунів - це суміш масляної основи і присадок. Його використовують в бензинових і дизельних моторах рідинного і повітряного охолодження. Воно зменшує тертя і скорочує знос деталей, охолоджує Поршні і підшипники, захищає двигун від появи корозії, не допускає випадання опадів на сітці і в маслопроводах і нейтралізує кислоти. У каталозі магазину 220 Volt представлені моторні масла українських і зарубіжних виробників (Німеччина, США, Бельгія). Їх можна використовувати в двигунах нового покоління-розраховані на цілорічну роботу пристрою і скорочує викиди.

 

Синтетика або мінеральна основа. Що краще?

 

 • Базова речовина для мінеральних масел витягується з нафти за допомогою технологій дистиляції і рафінування. Цей вид характеризується в'язкістю, через те, що містить велику кількість присадок, тому вимагає частої заміни. Забезпечує холодний пуск мотора при -20°С, стійкість до теплових навантажень.
 • Синтетичний масла виробляють з органічних компонентів шляхом їх хімічного синтезу. Присадки видаляють відкладення, пов'язують оксиди сірки, мають низьку температуру прокачування. Знижують витрату палива, не чутливі до перегріву, захищають метал від руйнування. Синтетичні масла діляться на кілька видів: полігліколеві, вуглеводневі, силіконові, поліефірні і з ефірів фосфорної кислоти. Рекомендовані для моторів з конвеєра, з високими оборотами і працюючими при перепаді температур. Якщо у мотора великий пробіг і деталі зношені, заливати синтетику не рекомендується (рідині мінерального, через зношеність вигорить швидко).
 • При змішуванні двох основ виходить Напівсинтетичне мастило (30% синтетики, 70% мінеральної основи). Варіант є золотою серединою між двома аналогами. Напівсинтетичні масла володіють такими ж характеристиками, що і синтетичні, захищають від підвищення температури і шламу, економлять 2-5% палива внаслідок зниження сили тертя. На відміну від синтетики, їх дозволено використовувати в зношених двигунах, комерційній техніці, низькофорсованих дизелях.


 

Експлуатаційні властивості

 

По температурі експлуатації масла діляться на три види:

 • зимові (використовуються при температурі -5°С);
 • літні (вище + 20°С);
 • всесезонні (допустима експлуатація при різній температурі).

Виробники випускають масла з протизносними, антикорозійними, енергозберігаючими, миючо-диспергуючими, протипінними властивостями. 

За призначенням показники незмінні:

 • S (Service) - для бензинових моторів;
 • C (Commercial) ― для дизельної сільськогосподарської, дорожньо-будівельної техніки.


Показник 2 і 4 має на увазі використання для дво - або чотиритактного двигуна. 
 

Індивідуальний підхід

На стадії проектування машин, виробники визначаються з маркою масла, проводять випробування і фіксують дані в паспорті до транспорту. Вибираючи мастильний продукт, враховуйте стандарти і допуски автомобіля, вивчіть показники. Береться до уваги пробіг, стан мотора, сезон і умови експлуатації. Заливайте масло з показником в'язкості, рекомендованим виробником машини. 

Придбати масло можна на сайті компанії 220 Volt, яка знаходиться в Києві, а також замовити доставку в будь-яку точку України, обраним вами способом. Якщо у вас залишилися питання щодо вибору моторного масла-звертайтеся за консультацією до наших фахівців.

Ціни на масло Ціна