top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Вимикачі, кнопки, перемикачі, пости управління, тумблери

ВИМИКАЧІ, КНОПКИ, ПЕРЕМИКАЧІ, ПОСТИ УПРАВЛІННЯ, ТУМБЛЕРИ

У технологічних виробничих процесах важливо періодично контролювати положення рухомих частин механізмів і машин. Для цих цілей випускаються різні види кінцевих вимикачів, які відрізняються за конструкцією і принципом роботи. Тривалий час вони успішно використовуються в побуті та промисловій діяльності: машинобудуванні, металургії, харчовій, гірничодобувній, хімічній і нафтохімічній галузях, виробництві медичного обладнання.

Кнопка керування - низьковольтні елементи схем автоматизації. Ці керуючі пристрої керують реле і контакторами в електричних ланцюгах. Щоб ефективно компонувати панелі управління і розподільні щити, кнопки виконуються в широкій колірній гамі: червоні, жовті, зелені, сині, чорні.

Кнопковий перемикач - регулюють режими роботи контакторів, реле і електромагнітних пускачів в промислових ланцюгах управління. Ці вироби збираються переважно з таких елементів:

 • корпус;
 • перемикач;
 • кнопка;
 • лампа (якщо конструкція передбачає її наявність).

Багато моделей мають спеціальне підсвічування і звукову сигналізацію і можуть застосовуватися в польових умовах. Для включення і відключення слабкострумових і стандартних ланцюгів виробники пропонують модельний ряд клавішних перемикачів з широким діапазоном комутованих струмів.

Пости управління - спеціальне обладнання для місцевого та дистанційного регулювання електричних приводів. Використовуються в механізмах стаціонарних технологічних установок. Вони керують і оперативно сигналізують про основні режими роботи пристроїв, відображають і контролюють навантаження підключених струмоприймачів.

Тумблер - малогабаритні механічні перемикачі. Вони місцево коммутируют низьковольтні електроланцюги змінного і постійного струму невеликої потужності. Тумблери застосовуються там, де не потрібні часті перемикання. Ними оснащуються пересувні і стаціонарні установки для комутації в електротехнічних ланцюгах приладів і радіопристроїв. Існує два положення вироби - » розімкнений «і»замкнутий". Змикання обох висновків рухомим контактом не допускається.

 

Де купити перемикаючі пристрої?

Придбати пристрої можна в інтернет-магазині 220 Volt, де зібрана якісна, надійна і безпечна Електротехніка.