top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Щити в зборі

Щитове Електричне обладнання

 

Електрощитове обладнання призначене для компонування і підключення приладів модульного форм-фактора в єдиний блок. Це свого роду пульт управління для підключеного розподільного, захисного, силового і контрольно-керуючого обладнання.

В інтернет-магазині 220 Volt ви знайдете не тільки Корпуси і окремі елементи, але і укомплектовані щити в зборі, які можна модифікувати надалі під свої потреби.

Типи щитового обладнання

 

За функціоналом і конструкції розрізняють:

 1. Ввідно-розподільні пристрої (ВРУ). Перерозподіляють струм живлення і контролюють напругу в одно - і трифазних мережах з глухозаземленим нейтральним проводом. Вони нейтралізують впливу високих струмів, захищають мережу від коротких замикань.

 2. Пристрої автоматичного введення резервного живлення АВРП. Підтримують безперервну роботу споживачів електроенергії. У разі просідання або відсутності напруги в основній магістралі вони автоматично переводять навантаження на додаткове джерело живлення. АВРП також захищають резервну генераторну установку від зустрічного включення з головною електромережею, тобто від короткого замикання.

 3. Силові Розподільні шафи типу СПМ. Призначені для високовольтних мереж (до 660 В) на промислових об'єктах.

 4. Щити місцевого управління ЩМУ. Дозволяють віддалено контролювати трифазний електропривод. До них підключаються силові елементи (Контактори, рубильники), контрольно-вимірювальні прилади (амперметри, вольтметри, датчики), пристрої захисного відключення і мікропроцесорні контролери.

 5. Шафи ввідно-облікові з рубильником ЯУР, ЯУРП. Служать для розподілу та обліку енергії трифазної мережі (380 В), а також для запобігання перевантажень і короткого замикання. ЯУРП обладнані на вводі перекидним рубильником для струмозабезпечення від двох незалежних джерел.

 6. Щити управління асинхронними електродвигунами Я-5000. Дистанційно моніторять роботу електродвигунів. Вони відрізняються за кількістю і реверсивності підключаються двигунів (1, 2, 3), кількості автоматичних вимикачів для режиму короткого замикання, а також способу живлення керуючої ланцюга.

 7. Щити освітлювальні ЩА. Розраховані на розподіл трифазного струму в мережі з заземленою нейтраллю. Вони захищають відходить однофазну лінію від сплесків сили струму, але здатні здійснювати не більше 6 комутацій на годину.

 8. Ящики управління освітленням ЯУО. Дозволять вручну або автоматично регулювати роботу центрального та аварійного освітлення на виробничих установках.

 9. Ящики з понижуючим трансформатором. Використовуються для підключення низьковольтного (12, 24, 36 В — в залежності від типу виконання) обладнання до стандартної мережі 200 В, а також захисту низьковольтних ланцюгів від короткого замикання.