top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Корисна інформація

Розділ «Корисна інформація» містить матеріал про найбільш поширені проблеми в галузі побудови резервних та автономних систем електроживлення, пропоновані способи їх вирішення, питання та рекомендації щодо вибору обладнання. Крім цього, тут ви знайдете найбільш поширені визначення та терміни, огляди ринку електроніки та електротехніки, класифікація представлених пристроїв, особливості монтажу та експлуатації даного обладнання тощо.

У вибраній рубриці ми публікуємо інформацію, яка буде дуже корисна як покупцям електрообладнання, а також початківцям, які не мають уявлення про принципи його функціонування, так як тут містяться відповіді на найбільш цікаві для них питання та приклади типових помилок при виборі тих чи інших електротехнічних апаратів, і власникам зі стажем, які прагнуть оптимізувати процес експлуатації зазначеної техніки. У процесі своєї професійної діяльності ми часто стикаємося з нерозумінням користувачів основ роботи електричних апаратів та методики їх вибору.

Як показує практика, далеко не всі потенційні покупці добре орієнтуються в тонкощах функціонування електротехнічного обладнання та відмінностях широкого асортименту пропонованих сучасними виробниками моделей, а також особливостях їх застосування. Якщо після вивчення внутрішніх розділів даного каталогу у вас залишаться ще якісь питання – сміливо звертайтесь до нас і наші співробітники постараються оперативно та максимально доступно відповісти на них.