top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Сонячна електростанція

ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ СОНЦЯ  

Альтернативна енергетика стає більш затребуваною і скористатися всіма її перевагами можна вже зараз. Для залучення до світу високих технологій і незалежності від громадських електричних мереж потрібно придбати сонячну електростанцію. 

Встановивши сонячну електростанцію, можна забути про рахунки за електроенергію. Вибір станції залежить від необхідної Вам кількості енергії. Це сума потужностей використовуваного електрообладнання, якщо не хочете вираховувати його самостійно, наші консультанти до ваших послуг. 

Сонячні електростанції поділяють на автономний і мережний

Принцип дії Автономної сонячної електростанції: промені сонця, потрапляючи на фотоелементи, продукують енергію, вивільняючи пучок електронів, які під впливом виникаючих електричних полів перетворюються в електричний струм. Контролери заряджають спеціальну акумуляторну батарею, а інвертор вже переводить постійну напругу в знайоме нам змінне (220В). 

В мережевих сонячних станціях немає акумуляторних батарей, що виробляється струм йде через інвертор в мережу. Вони дешевше автономних на 30-40%, але не можуть бути єдиним джерелом електрики. Такі моделі користуються популярністю в країнах, де державні компанії набувають надлишки вироблюваної енергії. 
 

Види сонячних електростанцій 
 

На даний момент існують кілька видів автономних сонячних електростанцій:

 • сонячно-вакуумні;
 • баштовий;
 • тарілчастий;
 • електростанції зі спеціальними параболічними концентраторами;
 • комбіновані моделі.

 

Правила використання сонячних електростанцій


Ефективність СЕС безпосередньо залежить від виду фотоелементів, які кріпляться на даху. Вони можуть бути виготовлені з монокристалічного, полікристалічного і аморфного кремнію, причому кожен з них різниться за коефіцієнтом корисної дії, тобто по відношенню сонячної енергії, що потрапляє на фотоелемент, до енергії, яка надходить до споживача. Найбільш продуктивними вважаються фотоелементи з монокристалічного кремнію. 

Щоб придбана сонячна електростанція якомога швидше окупилася, необхідно виконати кілька простих вимог.

 1. По-перше, поміняти всі звичайні лампи розжарювання на люмінесцентні або світлодіодні. Вони споживають в кілька разів менше електроенергії, ніж "лампочка Ілліча", тим самим знижуючи загальне навантаження.
 2. По-друге, намагатися використовувати потужні прилади вдень, для меншого навантаження на акумулятори.
 3. По-третє, оптимізувати навантаження, не включаючи одночасно прилади, що вимагають великої потужності, наприклад, чайник, пральну і посудомийну машини.


Отже, ви вирішили купити автономну сонячну електростанцію. Як же визначитися з кількістю фотоелементів, щоб їх вистачило для енергозабезпечення всього вашого житла? Для цього потрібно чітко знати наступні фактори:

 • площа розміщення;
 • сезон застосування-літо, зима або цілий рік;
 • клімат місцевості;
 • наявні природні перешкоди для сонячного світла (сусідні будівлі, дерева і т.д.).


Від перерахованих вище умов безпосередньо залежить ефективність роботи фотоелементів. Чим складніше умови, тим більше кількість фотоелементів необхідно для вироблення необхідної потужності. 

На ресурсі 220 Volt ви можете ознайомитися з великою кількістю електростанцій і бути впевненими в їх повній працездатності і надійності. Купуючи у нас даний продукт, ви отримуєте професійну підтримку і консультації фахівців. Всі СЕС характеризуються досить довгим періодом роботи і практично не зношуються. 

Ви не будете залежати від неполадок в комунальній електромережі, а ваш джерело енергії повністю доступний в будь-який час року. Також майже всі сонячні електростанції-модульної збірки, що дозволить вам підібрати свій варіант пристрою, а в разі поломки – швидко і недорого замінити модуль, не купуючи новий прилад цілком.