top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Реле, таймери, фотоконтролери, регулятори

РЕЛЕ, ТАЙМЕРИ, ФОТОКОНТРОЛЕРИ, РЕГУЛЯТОРИ

 

Перепади напруги в електричній мережі представляють реальну і досить серйозну загрозу для побутової техніки, промислового та іншого електрообладнання. При зниженому вольтажі напруги живлення значно погіршується робота освітлювальної техніки (лампи горять слабо і тьмяно), що негативно позначається на їх терміні служби, проте набагато більшу небезпеку становлять дані умови для електродвигунів, які входять до складу систем кондиціонуванні, вентиляції, електронасосів, холодильних камер, підйомно-транспортних машин, верстатного обладнання та інших промислових установок. В результаті це призводить до нестабільної роботи зазначеного обладнання – не гарантується безпечний і надійний запуск приводу, може відбуватися неправильне перемикання контактів і т.д. підвищена ж напруга нерідко стає причиною виходу з ладу (згоряння) плат управління і силових компонентів систем автоматики. 

Для того щоб уникнути подібних ситуацій слід купити реле напруги. Дані Електротехнічні прилади не в змозі вирівняти напругу електричної мережі, вони дозволяють тільки знеструмити підключене обладнання в разі виходу основних показників харчування за допустимі норми. Представлені прилади являють собою повністю автоматичні низьковольтні апарати, функціонують в режимі "відсічення", за що їх ще називають відсікачі напруги, без можливості коригування величини напруги. Живлення електроспоживачів відновлюється тільки після стабілізації параметрів вхідного сигналу до заданих меж. У більшості моделей включення навантаження виконується з невеликою тимчасовою затримкою, що необхідно для скорочення пусків і зупинок електродвигунів, включення і відключення техніки при частих коливаннях значень напруги поза встановленого діапазону. Особливо важлива наявність такої затримки в мережах з підключеними холодильниками, насосними станціями, компресорами і т. д. варто пам'ятати, що реле напруги ефективні тільки для усунення короткочасних аварійних ситуацій, а вирішення проблем з довготривалими перепадами живильного сигналу зажадає вже придбання стабілізатора напруги.

Великою популярністю (особливо в сфері зовнішньої реклами) користуються фотоконтроллеры або як їх ще називають сутінкові реле. Вони використовуються для комутації систем освітлення, рекламних щитів та інших освітлювальних приладів, а також управління освітленістю автостоянок, вітрин, прибудинкових територій, спрацьовуючи з приходом сутінків. Якщо ви хочете, щоб світло включалося автоматично з настанням темряви і відключався рано вранці, бажаєте мінімізувати витрату електроенергії на освітлення і використовувати її більш раціонально, а також регулювати ступінь і інтенсивність освітленості в залежності від яскравості природного світла, то придбання подібних пристроїв – це реальне рішення перерахованих завдань. Деякі моделі фотореле оснащуються функцією затримки включення, що дозволяє не реагувати на світло, що виходить від фар проїжджаючих повз автомобілів, а також мають вбудований таймер, завдяки якому можна управляти освітленістю відповідно до заданого тимчасовим режимом.

У вибраному вами розділі ви також можете без особливих зусиль купити теплові реле в Києві дуже високої якості за доступними цінами. Дані Електричні апарати використовуються для захисту однофазних і трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором від струмових перевантажень при тривалій роботі електричного обладнання в режимах, що перевищують номінальний.