top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Реле

РЕЛЕ

 

Для усунення ситуацій з передчасним виходом з ладу дорогої техніки перед будь-яким Користувачем рано чи пізно постає питання приведення реальних показників електромережі до параметрів якості, заданим в документації до даного електроустаткування. Мабуть, найдешевшим і досить надійним рішенням проблеми, що склалася є використання таких апаратів, як реле контролю струму, що забезпечують непрямий контроль і відстеження відхилення значень струму в електричній мережі від заданої величини і в разі їх значно перевищення встановлених номіналів здійснюють знеструмлення всієї підключеної навантаження. При відновленні параметрів сигналу живлення до вхідних в встановлений робочий діапазон відбувається автоматичне відновлення підключення електроспоживачів. Струмові реле застосовуються в системах управління опаленням, кондиціонуванням повітря, для контролю споживання однофазних електричних двигунів (перевантаження, недовантаження), а також діагностики віддаленого обладнання на факт перегорання, замикання контактів і т. д.

Найпоширенішою помилкою, що допускається при виборі даних електроприладів, є неправильна (занижена) оцінка їх продуктивності і технічних можливостей. Настійно рекомендується коригувати необхідний Номінальний струм на 20-30% в сторону збільшення, тому, якщо на вхідному автоматі в ваш будинок, квартиру, офісне або виробниче приміщення вказано значення 25 а, то слід купувати захисний пристрій на 32 або 40 А і т. д. за допомогою нашого інтернет-магазину Ви можете ознайомитися з широким спектром сучасних моделей електроапаратури для захисту обладнання від перенапруги і купити реле контролю струму в Києві у будь-який відповідний для вас час з будь-якої точки України. Для того щоб зробити покупку максимально вигідною скористайтеся функцією порівняння вартості і технічних характеристик, реалізованої в каталозі.

Комутаційний реле напруги електромагнітного типу використовуються для усунення аварійних ситуацій, сприяючи захисту вашої техніки тільки від небезпечних короткочасних кидків напруги, а також тривалих підвищень даного параметра в мережі. Однак вони не можуть коригувати величину і вирівнювати форму вихідного сигналу, тому якщо якість електроживлення у вашому будинку або будь-якому іншому приміщенні низька (дуже часто виникають перепади і скачки напруги), то з технічної точки зору допомогти вам зможе лише стабілізатор (нормалізатор).

Відсікачі високої напруги класифікуються в залежності від типу підключеного навантаження на одно - і трифазні моделі. Перші призначені для захисту обладнання з однофазним живленням. При значенні пікових навантажень по кожній з фаз не більше 30-40 а допускається використання трьох однофазних пристроїв – по одному на фазу. У разі спрацювання одного із захисних приладів, групи електроспоживачів, підключені до решти фаз будуть функціонувати в нормальному режимі. Якщо ви хочете убезпечити підключення трифазних двигунів, компресорних станцій, або інших подібних пристроїв від перенапруг, то вищевказані прилади вже не підійдуть, оскільки спрацьовування захисту тільки по одній фазі спричинить за собою вихід з ладу навантаження даного типу. Крім того нормальне функціонування такого роду споживачів вимагає контролю цілого ряду параметрів, одним з яких є послідовність фаз. В такому випадку вам буде потрібно купити реле наявності і чергування фаз трифазного типу, які необхідно підключати через магнітні пускачі.

Теплове реле - це комутаційні електричні пристрої, призначені для захисту електричних двигунів від перевантажень в системі, надструмів, неприпустимих коливань значень напруги живлення, затягнутого пуску, заклинювання ротора, асиметрії фаз і інших аварійних ситуацій, здатних викликати поломку приводних агрегатів та інших силових елементів електроустановок. Вони характеризуються наявністю досить широкого діапазону необхідних регулювань, грамотно використовуючи які можна управляти затримкою включення двигуна компресорного, холодильного і кондиціонерного обладнання.

Довговічність енергетичних установок в значній мірі визначається кількістю і величиною перевантажень, яким вони піддаються в процесі експлуатації. Такі пристрої, як теплові реле покликані усунути цю проблему шляхом зменшення кількості даних перевантажень, тим самим продовжуючи термін дії дорогого електрообладнання. Принцип роботи даних приладів грунтується на використанні при виготовленні їх контактів біметалічної пластини, що складається з двох металів, що підбираються спеціальним чином для конкретних умов навколишнього середовища, які при нагріванні проводять електричний струм з різними коефіцієнтами теплового розширення. У разі перевищення встановленої величини значення протікає в ланцюзі струму пластина згинається, розриваючи контакти, а остигаючи – відновлює їх в колишнє положення самостійно, або після натискання спеціальної кнопки.

Основним показником, який слід враховувати, якщо ви вирішили купити теплове реле, є залежність періоду спрацьовування пристрою від струмового навантаження (времятоковая характеристика). Для того, що максимально знизити вплив на коректну роботу апарату температури навколишнього середовища, необхідно підбирати температуру спрацьовування з невеликим запасом у більшу сторону, а також розташовувати дані пристрої в одному приміщенні з об " єктом і не в якому разі поблизу з концентрованими джерелами тепла – елементами систем опалення, нагрівальними печами і т. д.

Найбільш поширенимитепловими реле є моделі РТЛ (електротеплові) і РТ (вбудовані). Перші забезпечують захист електродвигунів від неприпустимо тривалих струмових перевантажень, несиметричності фаз («випадання» однієї з них). Дані пристрої можуть встановлюватися безпосередньо перед магнітними пускачами, а також окремо від них (для цього вони забезпечуються клемниками), наприклад, на стандартну рейку.

Теплові реле серії РТ встановлюються шляхом вбудовування в пускач (в його затискачі – втична схема) або приєднання гнучким кабелем (Автономна схема монтажу). Вони характеризуються наступними функціональними можливостями:

 • дискретним регулюванням уставок струму;
 • наявністю кнопки скидання (ручного і автоматичного);
 • контролю працездатності реле;
 • захисту від обривів фаз.

Також в каталозі доступні реле часу, основне призначення яких-це створення незалежної витримки (тимчасових інтервалів) для забезпечення необхідної послідовності роботи виконавчих пристроїв і елементів схеми. Їх часто використовують, коли потрібно включати або відключати пристрої та електрообладнання в автоматичному режимі із заданою періодичністю, здійснювати контроль різних тимчасових процесів, або виконувати якісь дії не відразу після подачі керуючого сигналу, а через заданий період часу. Особливо популярні багатофункціональні реле часу – універсальні вироби, що застосовуються в простих автоматичних системах, здатні виконувати одну тимчасову функцію з десяти можливих. У таких моделях частина функцій можуть управлятися напругою живлення, а решта – за допомогою керуючого сигнал, що подається на вхід управління.

Ще одним дуже важливим класом подібних приладів єпроміжні реле, призначені для передачі керуючих команд виконавчими вузлами в мережі за допомогою комутації електричних ланцюгів за допомогою перемикаються контактів. Велику популярність вони отримали в якості перемикаючого пристрою в ланцюгах змінного і постійного струму і широко застосовуються в системах управління, захисту, сигналізації та автоматизації різного обладнання, а також виробничих процесів, в основних і допоміжних ланцюгах в області Телекомунікації та зв'язку.

Реле проміжне характеризується стійкою роботою в тривалому режимі, високою надійністю, легкістю в обслуговуванні і здатністю включати і розривати ланцюга з великими струмами. Допускається експлуатація даних приладів в невибухонебезпечному навколишньому середовищі, що не містить у великій концентрації струмопровідний пил і при температурі навколишнього повітря не більше 55С°. Зазначені прилади можуть однаково ефективно функціонувати в будь-якому положенні.

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент електрообладнання для автоматизації приватних, комерційних і промислових об'єктів. Скориставшись нашими послугами, ви маєте чудову можливість купити проміжне в Києві, не виходячи при цьому зі свого будинку, де б ви не знаходилися. Ми пропонуємо до продажу великий вибір якісної продукції з доставкою по всій Україні.