top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
    Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Написати в Signal
+38 066 701 64 60

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00 - 22:00
  • Сб-Нд: 9:00 - 17:00

Категорії Закрити

Зупинилися на виробнику стабілізаторів "Укртехнологія"? Тоді ця інформація для Вас

Дата

01 січня 2024

«Стабілізатор напруги НСН NORMA». Стабілізатори цієї серії виробляються з 2003 року. За 11-річну історію свого існування неодноразово змінювалися як зовні, так і схематично. Незмінною залишається популярність цих приладів на території України та близького зарубіжжя. Сучасні, практичні, надійні стабілізатори NORMA забезпечують хороші показники захисту обладнання та точності регулювання вихідної напруги за доступну ціну, і є стабілізаторами напруги, що купуються найбільше саме українського виробництва!

Стабілізатор побудований на 9 ступенях (ключах). В якості ключів комутації використовуються тиристорні пари IXYS (один із самих знаменитіших світових брендів). Точність вихідної напруги при вхідних 120-263 вольтах – не більше 7%, що становить 205-235 вольт на виході приладу. У випадку коли вхідна напруга піднімається до 265 вольт, стабілізатор відключиться, і після того, як параметри напруги будуть задовольняти заданий діапазон відбувається автоматичне включення. Захист по зниженій напрузі відсутній, це дозволяє потужним споживачам (компресор, насос, кондиціонер) зробити запуск двигуна при короткочасному просіданні мережі до 100 вольт (при 100 вольтах на виході короткочасно буде 185-190 вольт, але це дозволить здійснити запуск обладнання). На передній панелі дисплей, на якому відображається вхідна, вихідна напруга, струм навантаження, а у разі відключення спеціальний код помилки, який вказує на причину, через яку стабілізатор заблокував вихідну напругу. Автомат та перемикач стабілізація/транзит знаходиться на нижній панелі. Стабілізатор можна експлуатувати стоячи, лежачи, і в підвісному положенні для чого є спеціальний кронштейн.

   «Стабілізатори НСН Optimum+». Мало хто знає, що свого часу «Укртехнологія» була першим підприємством, яке розробило та запустило у виробництво 12-ступінчасті стабілізатори напруги. Сьогодні подібні апарати випускають 90% виробників, але стабілізатори НСН Optimum+ стоять окремою відомою та улюбленою покупцем сходинкою у ряді потоку подібного обладнання.

Optimum+ – забезпечують показники захисту та точності регулювання вихідної напруги сумісні практично з усім побутовим, виробничим та професійним обладнанням. Стабілізатор побудований на 12 ступенях (ключах). Використовуються тиристорні ключі провідних світових виробників електронних компонентів International Rectifier та IXYS. Точність вихідної напруги при вхідних 130-264 вольтах – в межах 220+/-10 вольт, що становить 210-230 вольт. Відключення по верхньому діапазону відбувається при 265 вольтах, після того як напруга знизиться до 260 вольт відбувається автоматичне включення. По нижньому діапазону відключення немає, при необхідності захист на знижену напругу може встановлюватись у сервісних центрах за бажанням власника. Також стабілізатор оснащений багаторівневим захистом від перевантажень, короткого замикання та некоректного підключення.

Дисплей на передній панелі відображає вхідну або вихідну напругу, а також споживане навантаження у ватах, коди помилок у разі відключення тощо. Розміщення автоматів та перемикача стабілізація/транзит знаходиться збоку стабілізатора. Стабілізатор можна експлуатувати стоячи, лежачи, і в підвісному положенні для чого наявний спеціальний кронштейн.

«Стабілізатори напруги НСН Standard». Захистити побутову техніку від аварійних кидків напруги у найскладніших та непередбачуваних ситуаціях. Забезпечити стабільне електроживлення у Вашому будинку, дачі, офісі та на підприємстві. Всі ці завдання успішно вирішують стабілізатори напруги НСН Standard.

Standard – представляють лінійку бізнес-класу. Стабілізатор побудований на 16 ступенях (ключах). Використовуються тиристорні ключі провідних світових виробників електронних компонентів International Rectifier, IXYS і SEMIKRON. Точність вихідної напруги при вхідних 130-264 вольтах – в межах 3%, що становить 213-227 вольт. Відключення по верхньому діапазону відбувається при 265 вольтах, після того, як параметри будуть задовольняти заданий робочий діапазон відбувається автоматичне включення. У цієї моделі є вже низка налаштувань, а саме регулювання захисту на підвищену напругу, відображення споживаної потужності, регулювання захисту на знижену напругу, зміна напруги стабілізації. На передній панелі дисплей, на якому можна подивитися вхідну та вихідну напругу одночасно, а також споживане навантаження у Ваттах тощо. Розміщення автоматів та перемикача стабілізація/транзит знаходиться вже збоку стабілізатора. Стабілізатор можна експлуатувати стоячи, лежачи, і в підвісному положенні для чого є спеціальний кронштейн.

Стабілізатори серії Standard також виробляються в комплектації PRO для стабілізації напруги у важких виробничих умовах.

«Стабілізатор напруги НСН INFINITY». За своїми технічними параметрами практично повторює стабілізатори серії Standard, з тією різницею, що в цих апаратах крок ступеня збільшений до 10 вольт. В результаті отримано стабілізатор з великим вхідним робочим діапазоном, що дозволяє експлуатувати його в мережах з великими та навіть аварійними перепадами напруги.

INFINITY – представляють лінійку бізнес-класу. Стабілізатор побудований на 16 ступенях (ключах). Використовуються тиристорні ключі провідних світових виробників електронних компонентів International Rectifier, IXYS і SEMIKRON. Точність вихідної напруги при вхідних 110-284 вольтах – в межах 5%, що становить 209-231 вольт. Відключення по верхньому діапазону відбувається при 295 вольтах, після того, як параметри будуть задовольняти заданий робочий діапазон відбувається автоматичне включення. Ця модель має ряд налаштувань, а саме регулювання захисту на підвищену і знижену напругу, зміна точки стабілізації. За замовчуванням відображається вхідна та вихідна напруга, споживана потужність. Розміщення автоматів та перемикача стабілізація/транзит знаходиться вже збоку стабілізатора. Стабілізатор можна експлуатувати стоячи, лежачи, і в підвісному положенні для чого є наявний спеціальний кронштейн.

  «Стабілізатор напруги НСН Universal». Флагман компанії стабілізатор напруги НСН Universal. Ідеально вписується в інтер'єр будь-якої, навіть найвишуканішої квартири, практично безшумний, з високою точністю регулювання, високо стійкий до проблемних електромереж, надійний і сучасний, все це найкращий стабілізатор Укртехнології – Universal.

Представляють лінійку класу еліт та забезпечують найкращі показники захисту обладнання та точності регулювання вихідної напруги. Стабілізатор побудований на 36 ступенях (ключах). Використовуються тиристорні ключі провідних світових виробників електронних компонентів International Rectifier, IXYS та SEMIKRON.

Точність вихідної напруги при вхідних 145-277 вольт – в межах 1,5%, що дозволяє використовувати цей прилад для стабілізації напруги найточнішого та високотехнологічного обладнання! Відключення по верхньому діапазону відбувається при 278 вольтах, після того як параметри будуть задовольняти заданий робочий діапазон відбувається автоматичне включення. У цієї моделі є вже ряд налаштувань, а саме регулювання захисту на підвищену напругу, відображення потужності, регулювання захисту на знижену напругу, зміна напруги стабілізації в діапазоні 210-230 вольт з кроком 1 вольт. На передній панелі дисплей, на якому можна подивитися вхідну та вихідну напругу одночасно, а також споживане навантаження у ватах тощо. Розміщення автоматів та перемикача стабілізація/транзит знаходиться вже збоку стабілізатора, що набагато зручніше. Є кріпильна планка у комплекті, яка дозволяє встановити стабілізатор на стіну.

Стабілізатори серії Universal також виробляються в комплектації PRO для стабілізації напруги у важких виробничих умовах.

Залишити свій відгук