top-icon Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж і подальше обслуговування

Іконка телефону +38 044 392 73 32 blue-arr-down

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
  Нд: вихідний
Передзвонити мені

Іконка телефону +38 044 392 73 32 arrow

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Графік роботи

 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб: 9:00 - 13:00 (Тільки прийом замовлень)
 • Нд: вихідний

Категорії Закрити

Konner & Sohnen: історія успіху німецької якості та української цінової політики

Дата

02 листопада 2023

Генератори Konner & Sohnen є найбільш популярними пристроями в Україні. Вони використовуються не тільки в побуті, але й в державних установах, в дрібному чи середньому бізнесі. Від бренду Коннер Соннен добре купують не тільки генератори, а й зарядні станції, завдяки яким у кожної людини з'являється додаткова гарантія в разі позапланового або аварійного відключення електроенергії. Крім того, генератор Коннер може виступати як основне джерело живлення, там де відсутні лінії електропередач.

Електрогенератори Konner & Sohnen працюють від бензину, дизеля і газу. Такий асортимент обладнання дає змогу вибрати потрібну модель під певні умови експлуатації. Кожен із реалізованих типів характеризується власним набором якостей. Про це докладніше розповімо далі.

Різноманіття генераторів Konner & Sohnen

Зазначимо, що сьогоднішні моделі електрогенеруючих пристроїв від Konner & Sohnen на порядок відрізняються від приладів, що випускаються на початку 2000-х. Однією з новаторських технологій, на яку слід звернути увагу — це модулі АВР. Завдяки появі автоматики з'являється можливість використовувати генератори з підвищеним рівнем комфортності. Наявність такого модуля дає змогу споживачеві не стежити за планомірною подачею електричної енергії. У разі можливого аварійного відключення оперативно спрацьовує автоматика, яка переводить підконтрольний об'єкт на резервний тип живлення. У разі відновлення централізованого електроживлення — АВР перемикає генератор у відповідний режим.

Крім цього, у електрогенераторів від Konner & Sohnen є й інші цікаві доповнення:

 • водяне охолодження;
 • підігрів пального;
 • лічильник мотогодин;
 • розетки із силою струму 32А;
 • монтаж автоматики, якщо у моделі відсутній модуль АВР.

Генератори від Коннер Соннен виробляються для побутового та професійного використання. Відмінності спостерігаються у фазуванні цього обладнання. Перший тип, найчастіше виробляється в однофазному виконанні. Другі ж ґрунтується на роботі з потужністю в 380V, проте іноді трапляються винятки, що працюють, як обладнання з генерацією 220V.

Існує генератор Konner & Sohnen універсального типу, який функціонує на дві фази. Однією з переваг трифазного обладнання є його підживлення однофазних агрегатів. Однак при однакових витратах спостерігається велика втрата потужності. Новаторська мініелектростанція має перемикач, що дозволяє оперативно переходити між режимами. Для вибору відповідної напруги досить натиснути потрібну кнопку. І головним аспектом виступає те, що під час роботи універсального обладнання потужність не зникає при функціонуванні іншого типу пристрою з альтернативним фазуванням.

Види генераторів залежно від споживаного палива

Одним з важливих моментів виступає вид, використовуваного пального для генерації електроенергії. За цією ознакою розрізняють такі види електрогенераторів від Konner Sohnen:

 1. Бензогенератори. Найпоширеніше рішення. Характеризуються легкою вагою і компактністю. Це дає змогу без зайвих зусиль їх переміщувати. Їх часто купують для приватного будинку або дачі. Це обладнання не пристосоване до тривалої роботи, оскільки у нього є ризик перегріву. Така техніка заводиться в будь-яку погоду і не боїться низьких температур. Щоб уникнути «сухого ходу», рекомендується відстежувати наявний у ньому рівень масла.
 2. Дизельний генератор Коннер. Значно важчий за попередній пристрій, але при цьому здатний довше підтримувати автономний режим працюючих пристроїв. Його потужність може доходити до 40 кВт. Така установка схожа зі стаціонарними електростанціями, що працюють на дизелі. У такому обладнанні встановлюються низькообертовий двигун, що підсилює його експлуатаційні можливості.

Малогабаритні дизельні пристрої економно використовують пальне. Одна заправка такого електрогенератора здатна продовжити його роботу на понад 10 годин. Транспортування цієї техніки виконується вручну або із залученням ручки і коліс. Цільове призначення — це підтримка роботи електричного обладнання в навчальних, медичних, торгових та інших установах. Щоб нейтралізувати високий рівень шуму, задіюється шумоізоляційний кожух.

 1. Газові генератори. Менш популярні, ніж попередні пристрої. Можливо, це пов'язано з некомфортними умовами використання і ускладненнями при технічному обслуговуванні. Робота цієї техніки залежить від приєднаного балона або газової магістралі. Саме цей аспект обмежує його мобільність. Однак, якщо це обладнання потрібне тільки для будинку, то його застосування буде повністю виправданим. Завдяки такому генератору можна отримувати найдешевшу електроенергію. Крім цього, такі пристрої виділяють найменше токсичних речовин, ніж аналоги, що працюють на альтернативних видах палива.

Майже всі пристрої, що генерують електричну енергію від торгової марки Konner & Sohnen, мають альтернатор із мідною обмоткою. Це забезпечує стабільну напругу для обладнання, що підключається. Надійна робота електрогенератора дасть можливість зрозуміти кожному споживачеві, який придбав такий пристрій, що ця техніка — гарант високої якості.

З огляду на популярність бензинових генераторів, розглянемо їх докладніше.

Чим примітні бензогенератори?

Щоб зрозуміти, чому вони користуються попитом у споживачів, вивчимо їхні позитивні якості:

 1. Широко використовуються в північних країнах завдяки своїй надійній роботі за холодних температур.
 2. Витрата палива такого пристрою за годину становить близько 1.5 літра, незважаючи на його вихідну потужність. Тому отримати 1 кВт електроенергії цілком доступно.
 3. Пристрій має багаторівневу систему захисту. Вона полягає в наявності захисту від короткого замикання, стабілізатора вихідної напруги, а також контролера стану масла. Кожен цей компонент забезпечує надійність роботи і повну безпеку установки.
 4. Багатогодинна робота генератора без дозаправок можлива завдяки наявності великого бензобака.
 5. Поєднання демократичної ціни, підвищеної продуктивності та німецької якості.

Вибір електрогенератора Konner & Sohnen

Торгова марка Konner & Sohnen зарекомендувала себе з найкращого боку, оскільки бренд випускає надійну техніку під можливості будь-якого споживача. Однак, щоб придбати хороший пристрій, потрібно звернути увагу на такі аспекти:

 • матеріал корпусу;
 • об'єм паливного бака при виборі бензогенератора;
 • витрата пального;
 • тип палива;
 • потужність генератора;
 • вид двигуна;
 • цільове застосування;
 • додаткові параметри, зазначені в технічній документації.

Перед покупкою генератора від Коннер Соннен рекомендується вивчити технічні характеристики вподобаної моделі. Рекомендується розрахувати, скільки електроприладів буде живити пристрій. Не можна виключати з параметрів купівлі, ціну на обладнання, що купується, яка формується від задіяних всередині елементів, мобільності пристрою, типу запуску, а також кількості фаз. У разі виникнення питань щодо подальшої купівлі та експлуатації рекомендується запросити консультацію у фахівця.

Залишити свій відгук